Пример

29519:7+247 * (856-3164:4) = ?

(29519:7+247) * (856-3164:4) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 03:19
    0
    1) 3164:4=791

    856-791=65

    29519:7=4217

    4217+247=4464

    4464*65=290160

    2) 29519:7=4217

    4217+247=4464

    3164:4=791

    856-791=65

    4464*65=290160