213213: (403*36-5939-8530) = ?

+2
Ответы (2)
  1. 19 марта, 20:33
    0
    1) 403 х 36=14508

    2) 14508-5939=8569

    3) 8569 - 8530=39

    4) 213213 : 39=5467
  2. 19 марта, 21:05
    0
    1) 403*36=14508

    2) - 5939-8530=-14469

    3) 14508-14469=39

    4) 213213:39=5467