На пошиття 4 однакових суконь викоростали 12 м ситцю а на пошиття 2 однакових сорочок 4 м ситцю на скильки бильше тканини викоростали на пошиття одний сукнодний сорочкии ниж на пошиття

+4
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 17:24
    0
    12/4=3 на одну сукню

    4/2=2 на одну сорочку

    3-2=1

    Ответ на 1 м больше