В ательэ було 150 м тканини, з циею

тканини зшили 24 жиночих халати, витративши на кожний по 3 м, з решти тканини зшили дитячи сукни, витративши на кожну сукню по 2 м. скильки дитячих суконь зшили в ательэ?

+3
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 08:51
    0
    1) 24 * 3 = 72

    2) 150 - 72 = 68

    3) 68/2 = 34