96/2/12+15 * (78/13) - (33+54) / 3

+1
Ответы (2)
  1. 19 марта, 21:12
    0
    96/2/12+15 * (78/13) - (33+54) / 3=4+90-29=65
  2. 20 марта, 00:17
    0
    96/2/12+15 * (78/13) - (33+54) / 3=96/24+15*6-87/3=4+90-29=65