873200:8732 * (1922800:38) - 34816 * (215:215+739*0) * 1

+5
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 14:38
    -1
    1.1922800:38=50600

    2.215:215=1

    3.739*0=0

    4.1+0=1

    5.873200:8732=100

    6.100*50600=5060000

    7.34816*1*1=34816

    8.5060000-34816=5925184