НОД (63; 27; 54; 99; 91)

+1
Ответы (1)
  1. 17 июля, 01:41
    0
    63=7*3*3

    27=3*3*3

    54=2*3*3*3

    99=3*3*11

    91=7*13

    НОД = 1