Петрик, Андрий и Романко-брати. Петрику и Романкови разом 8 рокив, а Андрийку и Романкови разом 10 рокив. Хто з дитей найстарший, акщо Романко наймолодший?

+4
Ответы (1)
  1. 16 марта, 22:45
    0
    П+Р=8

    А+Р=10

    П=8-Р

    А=10-Р

    8-Р<10-Р, значит

    П<А

    Т. е. Андрий - старший