Коли батькови було 26 рокив оли виповнилося 4 роки тепер оли 11 рокив скильки рокив батькови

+2
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 16:50
    0
    1) 26-4=22 года разница, 2) 11+22=33 года сейчас отцу или так 1) 11-4=7 лет повзрослела Оля, 2) 26+7=33 года сейчас отцу