Вовк живе20 рокив, заець 12, а лисиця на 3 роки менше, ниж вовк та заецьиразом. Скильки рокив живе лисиця?

+2
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 22:25
    0
    20+12=32 (года) (волк и заяц вместе)

    32-3=29 (лет) (лиса)

    Ответ: лиса живет 29 лет