14 х+27 х=656. 81 у-38 у=645. 49 з-з=384. 102 к-4 к=1960

+2
Ответы (1)
  1. 13 октября, 02:30
    0
    14 х + 27 х = 656

    41 х = 656

    х = 656 : 41

    х = 16

    81 у - 38 у = 645

    43 у = 645

    у = 645 : 43

    у = 15

    49 з - з = 384

    48 з = 384

    з = 384 : 48

    з = 8

    102 к - 4 к = 1960

    98 к = 1960

    к = 1960 : 98

    к = 20