Решите уровнение а) 14 х+27 х=656 б) 81 у-38 у=645 в) 49 з-з=384 г) 102 к-4 к=1960

+3
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 11:40
    0
    1) 14x+27x=656

    41x=656

    x=656:41

    x=16

    2) 81y-38y=645

    43y=645

    y=645:43

    y=15

    3) 49 з-з=384

    48 з=384

    з=384:48

    з=8

    4) 102 к-4 к=1960

    98 к=1960

    к=20

    Ну Все! : -)
  2. 14 апреля, 12:50
    0
    А) 41 х=656

    х=656/41

    х=16

    б) 43 у=645

    у=645/43

    у=15

    в) 48 з=384

    з=384/48

    з=8

    г) 98 к=1960

    к=1960/98

    к=20