Було 20 кг 10 продали, а на слидучий деня привезли 45 кг. скильки всього кг стало

+1
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 13:37
    0
    20-10+45=55 всего стало
  2. 18 ноября, 13:44
    0
    20-10=10 (кг) осталось в первый день

    10+45 = 55 (кг) слато

    Ответ 55 кг