Вычислите

4/15 : 3

10/21: 7

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 17:15
    0
    4/15 : 3 = 4/15 * 1/3 = 4/45

    10/21: 7 = 10/21 * 1/7 = 10/147