5/8*4/15

6 3/4 * 1 11/45

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 20:26
    0
    5/8*4/15=1/2*1/3=1/6

    6 3/4*1 11/45=27/4*56/45=3/1*14/5=42/5=8 2/5