4 майстрыни вышылы по 20 серветок, писля чого йм залышылося вышыты ще 36 серветок. скилькы всього серветок повынни булы вышыты майстрыни?

+4
Ответы (2)
  1. 31 октября, 19:55
    0
    4 х20+36=116

    ответ116 серветок
  2. 31 октября, 19:58
    0
    1) 4*20=60 2) 60+36=96 3) 60+96=156