на полыци стояло 8 кныжок. Сергий уже прочытав стилькы кныг, скилькы залышылося прочытаты. Скилькы кныг рочытав Сергий. Выберы и запышы правыльну видповить (2, 9, 4, 6) Запысаты ришення задачи. Задачя 2 клас дию дилення ще не вчылы ...

+1
Ответы (1)
  1. 20 августа, 05:46
    0
    2+2=4 9+9=18 4+4=8 6+6=12 тому 4