Упростите выражение:

а) 54 х-12 х-24 х+15 х

б) 21*b*3*a

в) 11 т+33 п+22

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 18:23
    0
    А) 54x-12x-24x+15x=33x б) 21•b•3•а=63•a•b в) 11 т+33 п+22=11 (т+3 п+2)