Пример 96:7,5+288,51: (80-76,74)

+2
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 05:32
    0
    1) 80 - 76,74 = 3,26

    2) 96 / 7,5 = 12,8

    3) 288,51 / 3,26 = 88,5

    4) 88,5 + 12,8 = 101,3