11,1/3:4/21:4,1/4=как решить?

+2
Ответы (1)
  1. 21 мая, 14:57
    -1
    = 34/3 : 4/21 : 17/4 = 952/84 : 16/84 : 357/84 = 952/84 * 84/16 : 357/84 = 119/2 * 84/357 = 9996/714 = 14