19.7 х-32.3 у-3.5 (3 х-8 у) + 10 х при х=-20, у=-5

+3
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 14:46
    0
    19,7 х-32,3 у-3,5 (3 х-8 у) + 10 х=19,7 х-32,3 у-10,5 х+28 у+10 х=19,2 х-4,3 у=19,2 * (-20) - 4,3 * (-5) = - 384+21,5=-362,5