97+13662:27+36944-43*809=

4080 - (352719-57837) : 98+307*107=

215 * (368-274) + 68 * (127+128) =

+3
Ответы (1)
  1. 14 мая, 05:30
    0
    1) 97+506+36944+34787 = 2760

    2) 4080-294882: 98+307*107 = 4080 - 3009+32849 = 33920

    3) 20210+17340 = 37550