Допишите равенство.

1 дм.=1/10 м.

29 м. = ? км. в дроби.

+2
Ответы (2)
  1. 22 марта, 20:02
    0
    1 дм.=1/10 м.

    29 м. = 29/1000 км. в дроби.

    в 1 км=1000 м
  2. 22 марта, 20:14
    0
    1 м=0.001 км

    29 м=0.029 км=29/1000 км