32, 52 - [ (6+9, 728:3, 2) * 2, 5-1, 6] * 1.2 - 0, 015 : 0, 01

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 11:28
    0
    9.728/3.2=3.04

    3.04+6=9.04

    9.04*2.5=22.6

    22.6-1.6=21.

    21*1.2=25.2

    0.015/0.01=1.5

    25-1.5=23.5

    32.52-23.5=9.02

    все!