4,5 * (3,9-8,52) + 10,79

+3
Ответы (1)
  1. 21 августа, 03:13
    0
    1) 3,9 - 8,52 = - 4,62

    2) 4,5 * (- 4,62) = - 20,79

    3) - 20,79+10,79 = - 10