215 * (368-274) + 68 * (127+128) =

+3
Ответы (2)
  1. 26 ноября, 08:33
    0
    215 * (368-274) + 68 * (127+128) = 37550
  2. 26 ноября, 09:27
    0
    1) 368-274=94

    2) 127+128=255

    3) 215*94=20210

    4) 68*255=17340

    5) 20210+17340=37550