1,6b-0,5b

3x+17x-5x

5,6a+0,4a-2

+4
Ответы (1)
  1. 14 октября, 16:11
    0
    1,6d-0,5d=1,1d

    3 х+17 х-5 х=15 х

    5,6 а+0,4 а-2=6 а-2