84890+346555-25000=

700200 - (450651-47009) =

+4
Ответы (1)
  1. 5 октября, 06:25
    0
    84890+346555-25000 = 406445

    1) 84890+346555=431445

    2) 431445-25000=406445

    700200 - (450651-47009) = 296558

    1) 450651-47009=403642

    2) 700200-403642=296558