1777+7545 + (576+968) =

+1
Ответы (2)
  1. 12 июня, 04:36
    0
    1777+7545 + (576+968) = 1777+7545+1544=9322+1544=10866
  2. 12 июня, 04:57
    0
    1) 1777+7545 = 9322

    2) 576+968=1544

    3) 9322+1544=10866

    Ответ: 10866