Помогите: 3/8 от 48=, 0.5 от28=,5,14 от 70=, 1/7 от3.5=, 9/16 от32=,5/18 от90=, 1/4 от4/5=, 0.2 от1/2=, 11/15 от15=, 5/6 от30=, 3/11 от 33 =,0.01 от1/3=, 3/5 от30 =,1/9 от18=, 4/17 от17=

+1
Ответы (1)
  1. 4 июня, 17:59
    0
    3/8 от 48=18, 0.5 от28=14,5,14 от 70 = 25, 1/7 от3.5 = 0.5, 9/16 от32 = 18, 5/18 от90 = 25, 1/4 от4/5 = 1/5, 0.2 от1/2=1/10, 11/15 от15=11, 5/6 от30=25, 3/11 от 33 = 9,0.01 от1/3=1/300, 3/5 от30=18,1 / 9 от18=2, 4/17 от17=4