Дробь 3/8 : на дробь 2/5

Дробь16/17 : на 8

Дробь 4/7 : на дробь 2/9

Дробь 1 3/7 : 3/7

+3
Ответы (2)
  1. 5 января, 14:01
    0
    1) 15/16

    2) 16/136

    3) 36/14

    4) 70/21
  2. 5 января, 15:31
    0
    3/8:2/5=3/8*5/2=15/16

    16/7:8=16/7*1/8=2/7

    4/7:2/9=4/7*9/2=18/7=2 4/7

    1 3/7:3/7=10/3=3 1/3