Решить уравнение:

а) 14 x 27 x = 656

б) 81 y - 38y = 645

в) 49z-z = 348

г) 102k-4 к=1960

+1
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 17:49
    0
    А) 14 х+27 х=656

    41 х=656

    х=656:41

    х=16

    14*16+27*16=656

    б) 81 у-38 у=645 в) 49z-z=348 г) 102k-4k=1960

    43 у=645 48z=348 98k=1960

    у=645:43 z=348:48 k=1960:98

    у=15 z=7,25 k=20

    81*15-38*15=645 49*7,25-7,25=348 102*20-4*20=1960