43 у+33 у+15 у-18 при у=12

+4
Ответы (2)
  1. 20 июля, 18:52
    0
    91 у-18=91*12-18=1092-18=1074
  2. 20 июля, 20:33
    0
    43 у+33 у+15 у-18 при у=12

    91 у-18=

    91*12-18=

    1074