Разложите многочлен 16 х^2-24 ху+9 у^2-4 х+3 у на множители

+2
Ответы (2)
  1. 8 августа, 13:02
    0
    16 х² - 24 ху + 9 у² - 4 х + 3 у = (16 х² - 24 ху + 9 у²) - (4 х - 3 у) = (4 х - 3 у) ² - (4 х - - 3 у) = (4 х - 3 у) * (4 х - 3 у - 1).
  2. 8 августа, 13:27
    0
    16 х^2-24 ху+9 у^2-4 х+3 у = (16 х^2-24 ху+9 у^2) - (4 х-3 у) = (4 х-3 у) ^2 - (4 х-3 у) = (4 х-3 у) * (4 х-3 у-1)