Помогите!:

19,1y+121,4+0,9y

При y=48,5

+5
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 06:01
    0
    19.1 у+121.4+0.9 у=20 у+121.4 при у=48.5

    20*48.5+121.4=970+121.4=1091.4