Решите уравнение:

а) 7 к-к-5 к+34=73

б) 2 у+3 у-4 у-29=62

+1
Ответы (1)
  1. 2 августа, 16:32
    0
    А) 7 к-к-5 к+34=73

    к+34=73

    к=73-34

    к=39

    б) 2 у+3 у-4 у-29=62

    у-29=62

    у=62+29

    у=91