84 - (44+28), 826 - (231+269), 83-23-29, 236-136-92, 94 - (44+26), 728 - (328-179), т, 83-21-29, 236-108-92

+3
Ответы (1)
  1. 27 мая, 12:43
    0
    84-72=12 826-500=326 60-29=31 130-92=38 94-70=24 728-149=579 62-29=33 236-16=220