Реши уравнения. а) 150-х: 2=140 б) (150-х) : 2=65 в) (150-х) : 2=65 г) (300-х) * 5=210 д) (300-18) * Х=1410 е) (150-20) : х=65 ж) 5 х-600=900 з) (х+4) * 7=350

+4
Ответы (1)
  1. 17 июля, 18:25
    0
    150-х: 2=140

    х/2=150-140

    х/2=10

    х=10*2

    х=20

    (150-х) : 2=65

    150-х=65*2

    150-х=130

    х=150-130

    х=20

    (300-х) * 5=210

    300-х=210/5

    300-х=42

    х=300-42

    х=258

    (300-18) * х=1410

    282*х=1410

    х=1410/282

    х=5

    (150-20) : х=65

    130/х=65

    х=130/65

    х=2

    5 х-600=900

    5 х=900+600

    5 х=1500

    х=1500/5

    х=300

    (х+4) * 7=350

    х+4=350/7

    х+4=50

    х=50-4

    х=46