Знайды площу прямокутныка довжына и шырына якого доривнюють а) 850 и535 м б) 2 м5 см и 1 м35 см

+1
Ответы (2)
  1. 5 декабря, 17:34
    0
    S=a*b, где a-длина b-ширана. 1) a=850 b=535 S=850*535=454750 2) a=2,05 b=1,35 S=2,7675
  2. 5 декабря, 20:46
    0
    Знайды площу прямокутныка довжына и шырына якого доривнюють а) 850 и535 м 850 * 535 = 454750 м2 б) 2 м5 см и 1 м35 см = 2,05 * 1,35 = 2,7675 м2