Довжына прямокутныка 3,6 дм. Його шырына становыть одна цила одна четверта вид довжыны

+5
Ответы (1)
  1. 9 марта, 14:30
    0
    3,6=3 3/5

    3 3/5*1 1/4=18/5*5/4=18/4=4 1/2=4,5 дм ширина