63000 * (627+163) * (937-637) / 90000=

+4
Ответы (1)
  1. 16 мая, 18:45
    0
    63000 * (627+163) * (937-637) / 90000 = 165900

    627 + 163 = 790

    937 - 637 = 300

    63000 * 790 * 300 = 14 931 000 000

    14 931 000 000 / 90000 = 165 900