2,78/2,06+7,825/3,13

+3
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 03:10
    0
    2,78/2,06+7,825/3,13 = 1,34951 + 2,5 = 3,84951
  2. 20 апреля, 03:46
    0
    2,78/2,06+7,825/3,13=1,3+2,5=3,8