розклади числа на розрядни додатки: 1587,2579,3650,5005,6800

+2
Ответы (2)
  1. 3 ноября, 12:17
    0
    1587=1000+500+80+7,

    2579=2000+500+70+9,

    3650=3000+600+50,

    5005=5000+5,

    6800=6000+800
  2. 3 ноября, 12:46
    0
    1587=1000+500+80+7

    2579=2000+500+70+9

    3650=3000+600+50

    5005=5000+5

    6800=6000+800