а) 208896:68 + (10403-9896) * 204 б) (31-19) ^{2}+5^{3}

+3
Ответы (1)
  1. 31 мая, 04:53
    0
    10403-9896=507

    507*204=103428

    208896:68=3072

    3072+103428=106500