Решите: - 6+z=0 (-3.8) : х=38 2 (х+3) = 12

Z/5+3=-7 8 х-12=3 х+8 0.8 у+1.2=0.4 у-2.8

+1
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 22:03
    0
    -6 + z = 0 (-3.8) : x = 38 2 (x+3) = 12

    Z = 6. x = - 3.8:38 2x + 6 = 12

    x = - 0.1 2x = 6

    x = 3

    z/5 + 3 = - 7 8x - 12 = 3x + 8 0.8 у+1.2=0.4 у-2.8

    z/5 = - 10 5x = 20 0.4y = - 4

    z = - 50 x = 4 y = - 10