Визначте обьем водню, який видилится при взаемодии 7,2 г магнию з сульфатной кислотою

+2
Ответы (1)
  1. 22 августа, 23:59
    0
    Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

    7.2/24 = x/22.4;

    x = (7.2*22.4) / 24 = 6.72 л