Обчислити объем водню (н. у.) що видилиться при взаемодии 7,8 г калию з водою

+1
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 06:17
    0
    7,8 г Х л

    2K + 2H2O = 2KOH + H2

    n = 2 моль n = 1 моль

    Mr = 39 г/моль Vm=22,4 л/моль

    m = 78 г V = 22,4 л

    7,8 г К - Х л Н2

    78 г К - 22,4 л Н2

    V (H2) = 7,8 * 22,4 / 78 = 2,24 л