До 300 г 20% розчину долили 100 г води. Яка масова частка ново утвореного розчину

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 21:54
    0
    1.300*0,2=60 гр

    2.300+100=400 гр

    3. (60/400) * 100=15%