До 50 г 8%-вого розчину прилили 50 мл води. Яка масова частка розчину, який утворився?

+2
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 13:40
    0
    M (вещества) = 50*0,008=4 г

    n (H₂O) = 0,05:22,4=0,002 моль

    m (H₂O) = 0,002*18=0,04 г

    m (раствора) = 50+0,04=50,04 г

    W (раствора) = 4:50,04=0,079 или 7,9%