Густина за воднем вищого оксиду шестивалентного елементу-40. Масова частка Оксигену в ньому - 60%. Який це елемент?

+3
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 19:07
    0
    ЭО₃

    М (ЭО₃) = 40 * 2 = 80 г/моль

    М (О₃) = 16 * 3 = 48 г/моль

    М (Э) = 80 - 48 = 32 г/моль

    Э = S - сера

    соединение SO₃ - оксид серы (VI)